Ali Kundilli 2 Yerli film izle

Ali Kundilli 2 Yerli film izle , Film izle. Hd Fİlm izle, 1080p Film izle,Ali Kundilli 2 Filmini izle filmin konusun da ise
Geçen sene vizyona girdiğinde harika bir gişe yapan Ali Kundilli filmi gerçekten 10 kişiden dokuzunu güldürmeyi başaran bir film olmuştu. Gelen olumlu tepkiler filmin 2. serisini de beraberinde getirdi. Görünen o ki yine iyi bir film bizlerle ve s…, http://hdfilmizle720p.com/ali-kundilli-2-yerli-film-izle.html

Ali Kundilli 2 Filmini izle filmin konusun da ise
Geçen sene vizyona girdiğinde harika bir gişe yapan Ali Kundilli filmi gerçekten 10 kişiden dokuzunu güldürmeyi başaran bir film olmuştu. Gelen olumlu tepkiler filmin 2. serisini de beraberinde getirdi. Görünen o ki yine iyi bir film bizlerle ve seneye filmin 3. serisini de görecek gibiyiz. Filmin bir güzel yanı ise yeni bir konu olarak değil ilk filmin devamı olarak çekilmesi akıcılığı biraz daha güçlendiriyor. İlk film de Ali Kundilli 2 full izle ile İlknur’un aşkına tanık olmuştuk onlar bir birlerini çok seven çiftti ve evlenmek için tüm yolları denediler ancak bazı sebepler onların evlenmesine hep engel olmuştu Ali’de kalan problemleri halletmek için var gücü ile çözümler aramaktaydı ancak her bulduğu çözüm de başına gelmedik kalmıyordu. Şimdi ise filmin 2. serisinde Ali ve İlknur muradına eriyor. Büyük hevesle çıktıkları evlilik yolunda sonunda mutlu sona ulaşıyorlar.

Onlar uzun bir uğraş sonucu evlenmeyi başarabilen mutlu bir çifttir artık. Ancak evlenmeden önce sürekli İlknur’un babasının istekleri bitmemekte idi şimdi ise İlknur’un isteği bitmiyor. Çünkü İlknur hamiledir ve gerekli gereksiz adeta her şeyi istemektedir. Ali Kundilli 2 2016 izle ise yine her zaman ki gibi koşturmaktadır. İlknur’un garip isteklerine karşı Ali ise bir şekil de hep çözüm aramaktadır ancak bir gün İlknur sabah kalktığında Ali’ye rüyasında çocuğu akrabalarının bulunduğu yer olan Ayvalık’ta doğurması gerektiğinin kendisine söylendiğini Ali’ye söyler. Ali Kundilli 2 hd izle her ne kadar ilk başta bu isteği reddetse bile gitmek zorundadır.

Ali bunu da kabul eder ancak İlknur hamileliğin son 1 ayında adeta Ali’yi canından bezdirir ve o hiç bitmeyen isteklerine geldikleri Ayvalık bölgesinde de devam eder. İyi bir komedi filmi izlemek ve keyifli vakit geçireceğinizi düşündüğümüz Ali Kundilli 2 tek parça izleyin.

İlk filmde peşinden koştuğu İlknur ile sonunda evlenen Ali’yi bu kez çocuk heyecanı sarmıştır. Ali, 8 aylık hamile eşinin olmadık istekleriyle canından bezse de katlanmaktadır. Ancak eşinin son isteği hepsinden zordur: Gördüğü bir rüya yüzünden çocuğu İstanbul’da değil, Ali’nin babaannesinin de bulunduğu Küçükköy, Ayvalık’ta doğurmak ister. Ama burada da eşinin garip istekleri bitmeyecek, Ali oldukça zor ve komik durumlara düşecektir.

,
hd film izle iyi Seyirler Diler!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s