Sweet Home Full Hd Film izle

Sweet Home Full Hd Film izle , Film izle. Hd Fİlm izle, 1080p Film izle,Sweet Home Full Hd Film izle Filmin konusun da emlakçılık yapan Alica.
Şu sıralar işlerinde herhangi bir problem yoktur. Bir adam ona bir binanın anahtarını getirir ve komisyon karşılığında kiraya vermesini ister. Alicia ile anlaşan adam anahtarı bırakıp gider. Alicia ise hemen erkek arkadaşını …, http://hdfilmizle720p.com/sweet-home-full-hd-film-izle.html

Sweet Home Full Hd Film izle Filmin konusun da emlakçılık yapan Alica.
Şu sıralar işlerinde herhangi bir problem yoktur. Bir adam ona bir binanın anahtarını getirir ve komisyon karşılığında kiraya vermesini ister. Alicia ile anlaşan adam anahtarı bırakıp gider. Alicia ise hemen erkek arkadaşını arar ve bu gece orada güzel bir gece geçirmeyi planlarlar. Ancak gitmek için belki de en yanlış zamanı seçmişlerdir. Çünkü binada ki ev sahibinin kiracısı henüz evden çıkmamıştır ve çıkmayacağını da belirttiği için ev sahibi bir kaç adamı oraya göndererek onu öldürmesini ister. Alicia ve erkek arkadaşı ise binaya gittiklerin de katiller ile karşılaşınca amansız bir kovalamaca başlar.

,
hd film izle iyi Seyirler Diler!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s