Jane’in İntikamı — Jane Got a Gun 2015

Jane’in İntikamı — Jane Got a Gun 2015 , Film izle. Hd Fİlm izle, 1080p Film izle,Jane’in İntikamı — Jane Got a Gun 2015 filmi, 2015 – ABD yapımı olan filmin konusunda ise
Jane’in İntikamı — Jane Got a Gun 2015 Filmi için yorum yapmayı unutmayın hdfilmizle720p.com iyi Seyirler Diler!!720p Türkçe altyazılı izlemek için tıklayın.
 
Jane Hammond, 8 kurşun yemiş olan ve ölü…, http://hdfilmizle720p.com/janein-intikami-jane-got-a-gun-2015.html

Jane’in İntikamı — Jane Got a Gun 2015 filmi, 2015 – ABD yapımı olan filmin konusunda ise

Jane’in İntikamı — Jane Got a Gun 2015 Filmi için yorum yapmayı unutmayın hdfilmizle720p.com iyi Seyirler Diler!!720p Türkçe altyazılı izlemek için tıklayın.

 

Jane Hammond, 8 kurşun yemiş olan ve ölümle mücadele eden kanun kaçağı kocası Bill’i kurtarmak için, 10 seneden fazla bir zamandır görüşmediği eski sevgilisi Dan Frost’tan yardım ister. Çünkü arkasında azılı bir mafya vardır ve yarım kalan işlerini sonlandırmak için Bill’in izini, saklandığı çiftlik evine kadar sürerler.Dan, Jane’e yardım edecektir fakat her şey karşılıklıdır..Yönetmenliğini Lynne Ramsay’in üstlendiği filmin senaryosu ise ilk uzun metrajlı işine imza atan Brian Duffield’a ait. Filmin kadrosunda Natalie Portman’ı Jane rolünde seyderken, güzel oyuncuya Jude Law ve Joel Edgerton eşlik ediyor. BiCaps.net ekibi olarak tüm Jane’in İntikamı izleyicilerine iyi seyirler dileriz..

,
hd film izle iyi Seyirler Diler!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s