Fury

Fury , Film izle. Hd Fİlm izle, 1080p Film izle,Fury filmi, 2014 – ABD yapımı olan filmin konusunda ise
Fury Filmi için yorum yapmayı unutmayın hdfilmizle720p.com iyi Seyirler Diler!!2. Dünya Savaşı sonlarında Amerikan askerleri ile Alman askerlerinin savaşı hala devam etmektedir. Amerikan ordusu, Almanları neredeyse yok etmiştir. Diğer…, http://hdfilmizle720p.com/fury.html

Fury filmi, 2014 – ABD yapımı olan filmin konusunda ise

Fury Filmi için yorum yapmayı unutmayın hdfilmizle720p.com iyi Seyirler Diler!!2. Dünya Savaşı sonlarında Amerikan askerleri ile Alman askerlerinin savaşı hala devam etmektedir. Amerikan ordusu, Almanları neredeyse yok etmiştir. Diğer ülkelerden temizleyerek en son Almanya’nın içine kadar giren ABD ordusu buradaki şehirleride tek tek temizlemektedir. Amerikan ordusunda görev yapan Çavuş Don Collier’da beş kişilik birliği ile emirleri yerine getirmek için takımı ile işe koyulur. 3-4 gruba ayrılan tanklar ile şehirleri gezerek Nazileri yok eden Amerikan askerleri, günün birinde Alman tankının hedefi olur.
Amerikan askerlerinin tank sayısı bir anda bir’e düşer. Bu bir’e düşen tank ise Çavuş Don Collier’in tankıdır. Büyük bir uğraştan sonra Alman tankını yok eden Don Collier’in tankı yoluna artık tek başına devam etmek zorundadır. Birlik tek tank ile ilerlerken bir mayının üstünden geçer. Böylelikle tank olduğu yerde kalır. Tankı tamir etmeye çalışan Çavuş Don ve ekibi burada büyük bir süpriz ile karşı karşıya gelir. Çünkü o bölgeden geçmekte olan 300’e yakın Alman askeri üzerlerine doğru gelmektedir. Fakat Çavuş Don, geri dönüşü olmayan bir plan yapar. Takımı beş kişidir. Cephaneleride azalmıştır. Tam hava kararmak üzeri iken ölmek pahasına 5 kişilik takımı ile 300 kişilik Nazi askerine saldırır.

,
hd film izle iyi Seyirler Diler!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s