Asabiyim – Anger Management 2003 |

Asabiyim – Anger Management 2003 | , Film izle. Hd Fİlm izle, 1080p Film izle,Asabiyim – Anger Management 2003 | filmi, 2003 ABD yapımı olan filmin konusunda ise
Asabiyim – Anger Management 2003 | Filmi için yorum yapmayı unutmayın hdfilmizle720p.com iyi Seyirler Diler!!Dave Buznik yumuşak huylu hatta ürkek bir evcil hayvan giyim şirketi çalışanıdır. New York’a iş için uç…, http://hdfilmizle720p.com/asabiyim-anger-management-2003.html

Asabiyim – Anger Management 2003 | filmi, 2003 ABD yapımı olan filmin konusunda ise

Asabiyim – Anger Management 2003 | Filmi için yorum yapmayı unutmayın hdfilmizle720p.com iyi Seyirler Diler!!Dave Buznik yumuşak huylu hatta ürkek bir evcil hayvan giyim şirketi çalışanıdır. New York’a iş için uçması gerekir ve uçağa binmesiyle tesadüfler başlar.
Sakin bir kişilik olan Dave, uçakta yaşadığı bir olay yüzünden mahkemeye çıkar ve öfke kontrolü cezasına çarptırılır. Dr. Buddy Rydell’ın terapi seanslarına başlayan Dave için macera da burada başlamış olur. Öfke problemi olmadan isteksizce gittiği bu seanslarda asabi Dr.B ile mücadele eder. Dr.B çalışmalarının bir parçası olarak Dave’in evine taşınması ile de olaylar gelişecektir.
Sakin bir adamın öfke kontrolü cezası ile başlayıp başına gelen aksiliklerin anlatıldığı bu komedi filminin filmin baş rollerinde Jack Nicholson ve Adam Sandler yer alıyor.

,
hd film izle iyi Seyirler Diler!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s